Osvojení psa

Dříve než se rozhodnete poskytnout nový domov některému z pejsků z našeho útulku, měli byste si přečíst následující řádky.

Podmínky pro převzetí psa - věk nad 18 let

Dále byste si měli uvědomit, že naším cílem není psa se "zbavit", ale najít mu takovou rodinu, kde se bude mít dobře. Proto však každý zájemcem prochází pečlivým výběrem pracovníků útulku. Ti, se díky svým znalostem povahy a chování jednotlivých psů, snaží vybrat pro Vás toho pravého psího kamaráda. Pokud si tedy bude např. otec dvou malých dětí přát roztomilého kokra , který ale je agresivní vůči dětem, nebude mu samozřejmě vydán.

Zkuste si tedy nejdříve doma v klidu probrat jakého psa byste vlastně chtěli - co od něho očekáváte a co mu jste ale také schopni nabídnout! Věřte nám, není nic horšího, než když se pes za svůj život několikrát vrátí zpět do útulku. A třeba jen proto, že noví majitelé neodhadli své možnosti či se „zamilovali“ při návštěvě útulku na první pohled a v tu chvíli jim to nepřišlo důležité, že pes honí drůbež, nemá rád druhé psy a nesnese samotu. Začalo jim to vadit až po čase doma. Tím že psa vrátili do útulku, vyřešili sice své špatné rozhodnutí ale psu jen opět dokázali, že lidem není radno věřit. Psí duše je schopna veliké lásky, ale je také nesmírně křehká..

Pokud jste si v našem útulku vybrali svého psího kamaráda a nového člena Vaší rodiny DĚKUJEME!

OTEVŘENO PRO VEŘEJNOST

PONDĚLNÍ - ZAVŘENO 
ÚTERÝ - ZAVŘENO 
STŘEDA - ZAVŘENO 
ČTVRTEK - 15-17 HODIN
PÁTEK - 14-15 HODIN 
SOBOTA - 14-16 HODIN
NEDĚLE - 14-16 HODIN

V případě zájmu o venčení

mimo otevírací dobu

volejte na 724 813 222

Útulek podporují: